Antenne sa nedostatky postupne darí naprávať. Dohodu s RTL Klubom, maďarským TV lídrom, uzavrel operátor ešte v máji tohto roku. Zmluva na šírenie nekódovaného signálu cez DVB-T platí až do roku 2020 a firmy urovnali všetky vzájomné pohľadávky a právne spory. Na rozdiel od verejnoprávnych kanálov sa signál RTL Klubu šíri len v štandardnom rozlíšení, ale taktiež pri použití kompresie MPEG-4.
V ten istý mesiac Antenna podpísala zmluvu s komerčnou dvojkou TV2. Takisto na SD signál a až do roku 2020. Ako posledné nasledovali verejnoprávne okruhy maďarskej televízie m1 a m2, šírené, podobne ako dva kanály značky Duna, v high-definition.
MTV bola na rozdiel od komerčných televízií súčasťou multiplexov už krátko po štarte, išlo však len o experimentálne vysielanie, ktoré vo februári skončilo. Štátna televízia sa s podpisom zmluvy neponáhľala.
Okrem týchto šiestich staníc ponúka Antenna aj dva platené spravodajské kanály ATV a Hír TV. Programy pokrývajú zhruba 60 percent maďarských domácností. Terestriálne vysielanie pritom výlučne používa asi pätina domácností. Čísla o penetrácii DVB-T zatiaľ známe nie sú.
Aktuálnym posunom v maďarskom prechode na DVB-T je uzavretie dohody medzi Antennou a spoločnosťou TechniSat Digital, ktorá bude operátorovi dodávať set-top boxy s podporou MPEG-4 a HD obrazu. Predaj dosiaľ zabezpečovali individuálne predajcovia audio-video techniky.
Zariadenia od Technisatu budú môcť domácnosti splácať za relatívne výhodných podmienok - mesačná splátka dosiahne maximálne výšku jedného percenta minimálnej mzdy (ca. 2,4 eura). Výška podpory môže dosiahnuť maximálne 89 eur. Úroková miera je 22 percent, poplatok za poskytnutie pôžičky 3 percentá.
Podporná schéma bola podmienkou v tendri na digitálne frekvencie. Regulátor NHH Atenne v prvej polovici roka vyčítal, že ju neuviedol do praxe.